Poništen Pjanićev pogodak sa 35 metara

U derbiju 9.kola Serije A Milan je minimalnim rezultatom pobijedio Juventus. Međutim, stvari su se mogle bitno promijeniti u 35. minuti kada je Miralem Pjanić iz slobodnog udarca sa više od 35 metara matirao Donarumu, ali je sudija Nikola Rizoli poništio pogodak zbog navodnog ofsajda Bonučija koji je omeo golmana . Ispostavilo se da nije Bonuči, već Benatia bio u ofsajdu. Vedad Ibišević (Herta Berlin) (7,5) – doveo ekipu u vođstvo u 13.minuti, zamijenjen u sudijskoj nadoknadi u pobjedi nad Kelnom (2:1). Edin Cocalić (Mehelen) (7) – svih 90 minuta u pobjedi nad Rojal Eksel Moskrona (2:0). Emir Spahić (Hamburger) (6) – igrao do 55.minuta u domaćem porazu od Ajntrahta iz Frankfurta (0:3). Ognjen Vranješ (Tom Tomsk) (6) – požutio u 36.minuti u domaćem porazu od Anžija (0:3). Ervin Bičakčić (Hofenheim) – nije ulazio u igru u pobjedi u gostima kod Bajer Leverkusena (0:3). Mario Vrančić (Darmstadt 98) – nije bio u sastavu protiv Volfsburga (3:1). Toni Šunjić (Štutgart) (7) – požutio u 49.minuti, puna minutaža u pobjedi nad 1860 Minhenom (2:1). Haris Harba (Zlin) (6,5) – igrao odo 85.mnute u 1:1 protiv Bohemiansa. Aidin Mahmutović (Pribram) (6) – igrao do odmora domaćem porazu od Jabloneca (2:4). Muris Mehanović (Jablonec) – ušao u 89.minuti u pobjedi nad Pribramom (4:2). Admir Ljevaković (Teplice) (7) – igrao u uvjerljivoj gostujućoj pobjedi kod Karvine (4:1). Jasmin Ščuk (Slavija Prag) – igrao od 75.minute u minimalnoj pobjedi nad Slovačkom. Nikola Vasiljević (Šahter Karaganda) (7) – požutio u 52, igrao svih 90 minuta u pobjedi nad Zetisu (4:1). Andrej Modić (Breša) – nije ulazio u igru u porazu kod Specije (0:2). Milan Đurić (Čezena) (6,5) – požutio u 87.minuti u gostima kod Ternane (1:1). Vlastimir Jovanović (Niecieza) (6) – igrao do 61.minute u porazu kod Visle Krakov (0:2). Jasmin Burić (Leh Poznan) – sjedio na klupi i u sudijskoj nadoknadi dobio crveni karton u porazu kod Legije Varšava (1:2). Branislav Nikić (Kerkira) (7) – igrao do 82., požutio u 19.minuti u domaćoj pobjedi nad Asterasom Tripolijem (2:0). Ognjen Gnjatić (6) i Haris Dilaver (Platanias) – Gnjatić požutio u 40., Dilaver igrao od 70.minute u domaćem porazu od Ksantija (0:1). Anel Hadžić (Videoton) (7) – strijelac u 48.minuti (4:1) u domaćoj pobjedi nad Paksijem (5:1). Đorđe Kamber (Honved) (7) – strijelac u 73 minuti (3:1), požutio u 86.minutu u porazu kod Ferencvaroša (2:3).