Ilidža bolja od Leotara

Leotar - Ilidža 21:27

Rukometašice Leotara poražene su danas u Trebinju u premijernom meču u Ligaškom dijelu takmičenja u okviru elitnog ženskog rukometnog šampionata BiH.

Od izabranica Zdravka Komnenovića bolje su bile rukometašice Ilidže i zasluženo slavile rezultatom 27:21, poluvrijeme 15:10. Gošće su odmah na početku ostvarile zavidnu prednost koju rukometašice Leotara nisu uspjele da stignu: primicale su se Trebinjke u jednom trenutku u drugom poluvremenu na dva gola minusa, ali to je bilo sve što su uspjele da učine. U pobjedničkoj ekipi Perla je dala osam a Imširović sedam golova. U ujednačenoj ekipi Leotara, golgeterski se izdvojila pojašanje iz Doboja Aleksandra Grabovičkić sa 5 golova.

U sljedećem kolu rukometašice Leotara gostuju u Hadžićima kod domaće istoimene ekipe.

IOzvor:hercegsport.com