Borac lako sa 4. julim
MEĐUOPŠTINSKA LIGA DOBOJ
U okviru devetog kola Međuopštinske lige Doboj Borac iz Kotorskog je na svom terenu savladao ekipu 4. Juli iz Pojezne rezultatom 5:1. Borac se sa  nova tri boda sada nalazi na drugom mjestu iza lidera Vučijaka sa  bodom zaostatka. Domaći su poveli već u 5.minutu kada nakon greške odbrane gostiju loptu prihvata Mirza Veličanin i pogađa za vođstvo 1:0. Gosti su se u tom periodu odnosno u cijelih prvih 45.minuta predstavili kao nimalo naivan protivnik. Igrao se 30.minut kada domaći udvostručuju svoju prednost golom Arnela Odobašića. U finišu prvog dijela tačnije u 44.minutu nakon ubačene lopte iz kornera u kaznenom prostoru domaćih odlično reaguje Branislav Đurđević i smanjuje rezultat na 2:1. U 62.minut prelijep gol Damjana Lukića koji sa nekih 18-20 metara pogađa mrežu babića za 3:1. Od  tog trenutka Borac je još više napadao gosti su polako ostajali bez daha na terenu. Tekao je 73.minut kada četvrti gol za svoj tim postiže kapiten Nermin Njemčević. Konačnih 5:1 postavio je Ismet Halilović u 83.minutu. BORAC (K) – 4.JULI 5:1 (2:1) Strijelci: 1:0 Veličanin u 5, 2:0 Odobašić u 30, 2:1 Đurđević u 44, 3:1 Lukić u 62, 4:1 Njemčević u 73, 5:1 Halilović u 83.minut u. Stadion: Borca. Gledalaca. 50. Sudija: Mladen Bašić (Doboj) . Pomoćnici: Slobodan Radovanović i Dejan Pajić (oba iz Doboja). Delegat. Nenad Vasić (Doboj).  BORAC (K): Imamović , Kovačević , Halilović , Mukić , Bečić , Odobašić , Veličanin  (od 55.minuta Žilić), Kuburić, Njemče vić , Lukić  (od 69. Zečević ), Hasić  (od 77. Smajlović ).  4.JULI: Babić , Marković , A.Marinković , Davogić , Trivunović , Mašić , Pećić , Đurđević , Đ.Milošević  (od 31.minuta Prodić ), B.Milošević , D.Marinković .  Igrač utakmice: Nermin Njemčević (Borac)