Budućnost bolja od Grblja

Budućnost je opravdala ulogu favorita i zasluženo došla do trijumfa. Domaći tim poveo je u 25. minutu preko Raičevića.

Grbalj je imao nekoliko odličnih prilika u finišu prvog dijela, ali je Budućnost sačuvala prednost, a preko Vujovića u nastavku potvrdila trijumf. Mladost je nadigrala Bokelj na Starom aerodromu. U prvom poluvremenu domaća ekipa je dominirala i golovima Kopitovića, Petrovića i Vlaisavljevića osigurala tri boda. Bokelj je u nastavku uspio samo da smanji preko Vučinića. Zeta je u gostima savladala Lovćen minimalnim rezultatom. Pobjedonosni gol postigao je Krkotić u 49. minutu.

Pobjedu u gostima ostvario je i Rudar, koji je savladao Petrovac sa 2:1.

Jamamoto je postigao oba gola za Rudar, dok je poraz domaćeg tima ublažio Vujačić. Rezultati: Budućnost - Grbalj 2:0 Raičević 25, Vujović 59. Jedinstvo - Sutjeska 0:0 Lovćen - Zeta 0:1 Krkotić 49. Mladost - Bokelj 3:1 Kopitović 8, Petrović 33, Vlaisavljević 45. - Vučinić 53. Iskra - Dečić 0:0 Petrovac - Rudar 1:2 (0:2)