"Čelinac" konačno upisao pobjedu
KMF "Čelinac" je konačno upisao pobjedu u Premijer ligi BiH. Nakon tri tjesna poraza u prva tri kola danas su u Gračanici savladali domaću "Kaskadu" sa 4:2.
Ekipu je predvodio Slađenko Janković sa dva pogotka. Doveo je on goste u vođstvo već u drugoj minuti. U šestoj je bilo 2:0. Tada je pogodio Nebojša Radosavac. Neizvjesnost u utakmicu vraća Avdo Huskanović golom u 24. minutu. Dugo je stajao taj rezultat na semaforu, pa su domaći morali krenuti na sve ili ništa, i dobili su to drugo. Slađenko Janković je drugim golom u 37. minutu najavio kraj nadanja "Kaskade", a konačan udarac im je zadao golman Čelinca, Zoran Stanivuković, golom u 40. minutu. Sve što je "Kaskada" uspjela do kraja bio je gol Seada Buljubašića za 4:2. Obje ekipe nakon ove utakmice imaju skor 1-3. MNK KASKADA - KMF ČELINAC  2:4 (0:2) Dvorana "Luke", Gračanica Gledalaca: 150 Sudije: Edin Golać (Banovići) i Danijel Mijatović (Bijeljina) Strijelci: 0:1 S.Janković 2, 0:2 Radosavac 5 1:2 Huskanović 24, 1:3 S. Janković 37, 1:4 Stanivuković 40 2:4 Buljubašić 40 Žuti kartoni: Husejnović (Kaskada), S. Janković (Čelinac) Kaskada: Hodžić, Buljubašić,Husejnović, Krdžić, Huskanović, Ahmetagić, Murselović, Nurkić, Hamidović, R. Spahić, Hasanović, Mujčić, Š.Spahić, Hasić  Trener: Ferik Dizdarević Čelinac: Stanivuković, Ćulum, S. Janković, Kljunić, Kokić, Matijašević, Džombić, Radosavac, Ličina, Todorović, Pivaš, E.Janković  Trener: Milan Kljunić