Tango zablistao protiv Seljaka
  Tango je večeras na svom parketu u Vojkovićima slavio ubjedljivu pobjedu od 7:2 protiv Seljaka iz Livna u utakmici 7. kola Premijer Futsal lige BiH. Domaći su do prednosti došli u 3. minutu. Slobodan Elez ubacio je loptu s desne strane, a najbolji strijelac Tanga, Ognjen Erić, volej udarcem zatresao je mrežu gomana Antonia Vidovića. Imao jre Jozo Mihaljević dobru priliku u 9. minutu, ali nije se najbolje snašao pred golom Tanga. Uslijedio je kontranapad domaćih. Stefan Jokić izašao je sam pred golmana Vidovića, ali nije uspio da ga savlada. Srđan Milošević je u 10. minutu bacio na leđa gostujuću odbranu i pogodio stativu. Seljak je novu priliku za izjednačenje imao u 13. minutu. Nikola Ivković je sve dobro odradio, a na golu Tanga istakao se Adnan Delihasanović. Minut kasnije na semaforu je bilo 1:1. Ante Semren ubacio je loptu s desne srane, a Mihaljević s gol linije pogodio je domaću mrežu. Radost ekipe iz Livna nije dugo trajala. Samo dva minuta kasnije Dženan Čeligija izborio se za poziciju za šut iskosa s lijeve strane. Snažnim udarcem s desetak metara pogodio je suprotnu stranu gostujućeg gola. Imao je Tango u 18. minutu kazneni udarac s 10 metara, ali je Čeligija promašio okvir gola. Erić je u 22. minutu upisao svoj deseti pogodak ove sezone i odveo Tango na, ispostavilo se, nedostižnih 3:1. Da će bodovi ostati u Istočnom Sarajevu potvrdio je Čeligija u 26. minutu, kadaje ljevicom sa preko 10 metara pocijepao Vidovićevu mrežu za vođstvo Tanga od 4:1. Milošević je u 28. minutu idealno uposlio Kenana Arnautovića, koji je preciznim udarcem iskosa s lijeve pogodio za 5:1. Semir Gušo je u 36. minutu ukrao loptu pred gostujućim golom i s lakoćom pogodio za ubjedljivo vođstvo svog tima. Duje Nevistić je u 39. minutu smanjio na 6:2, a u istom minutu Dejan Debelnogić je postigao svoj prvi pogodak u dresu Tanga i postavio konačnih 7:2 KMF TANGO    7 (2) MNK SELJAK   2 (1) Strijelci: 1:0 Erić (3), 1:1 Mihaljević (14), 2:1 Čeligija (16), 3:1 Erić (22), 4:1 Čeligija (26), 5:1 Arnautović (28), 6:1 Gušo (36), 6:2 Nivestić (39), 7:2 Debelnogić (39). Dvorana: OŠ ''Aleksa Šantić'' Vojkovići. Gledalaca: 65. Sudije: Tarik Kečo (Sarajevo), Jasenko Pljevljak (Sarajevo), Vedran Marčinko (Mostar). Delegat: Mehmed Varupa (Travnik). Žuti kartoni: Dizdarević, Tanasković (Tango), Kaić, Maleta, Nevistić (Seljak). Akumulativni prekršaji: Tango (4+3), Seljak (6+4). KMF TANGO: Delihasanović, Jokić, Tanasković, Erić, Elez, Suković, Milošević, Hadžić, Čeligija, Čampara, Arnautović, Gušo, Dizdarević, Debelnogić. Trener: Mirko Marvan. MNK SELJAK: Vidović, Maleta, Mihaljević, Ivković, Semren, Ćorić, Šimunović, Dalić, Krišto, Pervan, Kaić, Nevistić, Kovčalija. Trener: Marko Brčić.