Milošević i Bajić donijeli pobjedu Konjasporu

Deni Milošević, Riad Bajić i Amir Hadžiahmetović (Konjaspor) – Milošević pogodio u 4., a Bajić donio pobjedu golom u 59.minuti (2:1) u susretu sa Rizesporom. Milošević zamijenjen u drugoj minuti sudijske nadoknade, Hadžiahmetović ušao u 72.minuti umjesto Bajića, koji je požutio u 55.minuti. Sead Kolašinac (Šalke) – igrao svih 90 minuta u minimalnoj pobjedi nad Inglostadtom. Milan Đurić (Bristol Siti) – igrao od 69.minte u gostujućem porazu kod Notingam Foresta (0:1). Sanjin Prcić (Renes) – dobio drugi žuti karton u drugoj minuti sudijske nadoknade prvog poluvremena u gostima kod Guingampa (1:1), prvi žuti dobio u 4.minuti. Ervin Bičakčić (Hofenheim) – sjedio na klupi u gostujućoj pobjedi kod Augsburga (2:0). Mario Vrančić (Darmstadt 98) – igrao do 82.minute u igri bez golova sa Borusijom Monhengladbahom. Samir Memišević (Groningen) – sjedio na klupi u domaćem 1:1 sa Vitesem. Gojko Cimirot (PAOK) – požutio u 52.minuti u pobjedi nad Levadiakosom (3:0).