Podjela bodova u Goraždu

U prvoj utakmici nastavka prvenstva u gradu na Drini nije bilo pobjednika. Gosti su odlično krenuli, poveli su sa 1:5 i do odmora su imali prednost (14:16). U nastavku Goraždani mini serijom od 3:0 stižu na19:20, potom se igra gol za gol sve do samo kraja susreta. U 54.minuti rukometaši Goražda prelaze u vođstvo od 28:27, vode s 29:28 ali Živinićani golom Kemala Hamzića osvajaju jedan bod.

Kod Goražda najbolji su Ajdin Bukva i Armin Marić a kod Davor Kadić i Kemal Hamzić.

GORAŽDE – KONJUH  29:29 (14:16) GORAŽDE Dvorana Mirsad Hurić. Gledalaca 600. Sudije: Vejsil Beširević (Bihać) i Emir Dautović (Cazin). SEDMERCI: Goražde  6 (6), Konjuh 6 (4). ISKLJUČENJA: Goražde 6, Konjuh 10. GORAŽDE: Đunod, Bukva 8, Osmanković, Marić 7, Bogdanić, Krakonja, Jamak 2, Merkez 2, Hošo, Delić 6, Muhović, Krivokapić 4, Đana, Anđelić, Ćiga, Pelidija. Trener Nermin Đana. KONJUH: Husić 6, Mišić, Šarić, Marčeta, Pejkušić, Modrić 1, Kadić 9, Smajić, Bojić, Alijagić 4, Sirčo, Brkić, K.Hamzić 6, A. Hamzić 3. Trener Bojan Unčanin.

Leotar : Konjuh
Sloboda : Čelik Junior
Izviđač : Višegrad - HED
Sloga : Maglaj
Krivaja : Vogošća
Goražde : Gračanica
Bosna : Borac M:TEL