Mladost (KV) - Naprijed 0:1 (0:1)

Kotor Varoš - Igralište: Mladosti. Gledalaca: 100. Sudija: Bojan Aničić (Laktaši). Strijelac: 0:1 Knežević (39). Žuti kartoni: Đaković, Hadžiselimović, Kutić (Mladost), Bajić, Vasiljević (Naprijed). Crveni kartoni: Nemanja Stupar (Mladost) i Nemanja Todorović (Naprijed) u 14. minutu. MLADOST: Kutić, Žarić, Đurić (od 85. Tovilović), Hadžiselimović, M. Tepić, A. Tepić, Đaković, Radivojević (od 87. Muždekić), Mušanović, Đukić, Stupar. NAPRIJED: Bajić, Lakić, Ćurković, Knežević, Miletić, Sabljić (od 75. Jotanović), Ilić, D. Diljević, Trivić (od 83. Đurđić), Todorović, Vasiljević. U ponovljenoj utakmici 18. kola Regionalne lige Republike Srpske, grupa zapad fudbaleri Naprijeda su u Kotor Varošu savladali domaću Mladost minimalnim rezultatom 1:0. Jedini pogodak u 39. minutu postigao je Boban Knežević. Ovaj susret je trebalo da bude odigra prije desetak dana, ali na njemu se nisu pojavile sudije.