Famos savladao Mladost na svom terenu: Evrogol Perovića
Fudbaleri Famosa iz Vojkovića savladali su na svom terenu Mladost iz Bogutova sela sa 2:1. Utakmicu je obilježio prelijep gol Mladena Perovića u 13. minutu meča. Odlučio se on na šut sa tridesetak metara, te se lopta od prečke odbila u gol za 1:0. Nije Famos odigrao kako oni to znaju, međutim i to je bilo dovoljno da se savladaju gosti. Prednost je duplirana u 59. minutu. Danel Blažić je centrirao sa strane, Srđan Vitković je pogodio prečku, ali se lopta odbila do Nemanje Pušare koji pogađa za 2:0. Gosti su uspjeli smanjiti rezultat u 83. minutu. Ruku na srce, utisak je da je to bio ofsajd, međutim zastavica drugog pomoćnika je ostala spuštena, pa je Branislav Cvijić izašao 1 na 1 sa Dušanom Remićem i lako rješio tu situaciju. Mogao je Famos poslije toga da stigne i do trećeg gola, no gol Đorđa Močevića je poništen zbog navodnog ofsajda, iako su sada domaći pokazivali da ni govora o tome nema. FAMOS - MLADOST BS 2:1 (1:0) Stadion u Vojkovićima Gledalaca: 70 Sudija: Danko Butulija (Trebinje) Strijelci: 1:0 Perović 13, 2:0 Pušara 59, 2:1 Cvijić 83 Žuti kartoni: Tešanović, Perović (Famos) Famos: Remić, Frganja, Ćeha, Blažić, Koprivica, Močević (od 87. Šešlija), Pušara (od 79. Simović), Perović, Tešanović, Ne.Lučić (od 53. Vitković), Mičić  Trener: Vladimir Drinjak Mladost: Đokić, Simić (od 75. Grujičić), Lazarević, Gajić (od 71. Terzić), Stevanović, Jovanović, M.Marinković, Bogdanović (od 25. Mijatović), I.Marinković, Cvijić, Božić  Trener: Boris Panić