Borac ukrotio Drinu
drina-borac   Ekipa Borca od 7. minute vodi u Zvorniku protiv Drine 1:0. Strelac je Kunić. Zanimljivo je istaći da je Borac doputovao sa samo 14 igrača. Drina ima terensku inicijativu,ali Borac i dalje vodi sa 0:1. Kunić je imao sjajnu priliku da poveća vođstvo Banjalučana,ali je golman Drine bio bolji. Odličnu priliku imao je Stojanova u 40. minuti,ali je lopta završila pored gola Avdukića. Pluvrijeme. Drina Zvornik - Borac Banjaluka 0:1. drina-borac-111 Počelo drugo poluvrijeme u Zvorniku. Žuti karton igraču Borca  s brojem 18 Kukiću...Zbog simuliranja. Prilika za Drinu posle kornera, jedan igrac Borca izbacuje sa gol linije...Kontra Borca, ali Andjelković dva puta odlično brani. Dvostruka izmjena u Drini...Ulaze Ivanović i Stojanović, a iz igre izlaze Stojanov i Dragutinović. Izmjena u Borcu, umjesto Kukića ulazi Perišić. Odlična prilika za Drinu, ali lopta odlazi pored gola... Šutirao je Rašević. Prvi korner za Borac u 70. minuti. Iz kontranapada je probao Ćosić i pogodio prečku gola Borca. Žuti karton igraču Borca  sa brojem 8 Siniši  Radoji. Treća izmjena u Drini umjesto Vasića ulazi Radović. Žuti karton Mazić zbog igranja rukom. Solo prodor V. Danilovića, izlazi sam pred gol, ali Andjelkovic brani. Goooooooooooooool. Penal za Borac. Kunić siguran i tim iz Banjaluke vodi sa 2:0. Gooooooooooooooool. Perišić je povećao prednost Borca na 3:0. Završen susret u Zvorniku. Drina poražena od Borca sa 0:3.

Famos : Velež
Drina (Z) : Ljubić
BSK : Sloboda (MG)
Sutjeska : Rudar Prijedor
Borac : Laktaši
Leotar : Drina HE
Zvijezda 09 : Kozara
Slavija : Sloboda (NG)