Crni Vrh visok za Dobojlije

Na fudbalskom stadionu u Jaružanima domaća ekipa Crnog Vrha savladala je rezultatom 2:1 ekipu Željezničara iz Doboja.

Prvo poluvrijeme pripalo je domaćinu rezultatom 2:0, kada su za pet minuta prvo Nedeljko Grabovac u 20, a potom i Miloš Kukić u 25. minutu obezbijedili prednost Crnom Vrhu. Nastavak je pripao domaćinima, ali sa samo jednim golom Dražena Gostića u 72. minutu što je bilo nedovoljno za pozitivan ishod za goste.

Crni Vrh – Željezničar (D) 2:1 (2:0)

Fudbalski stadion u Jaružanima. Gledalaca: 50. Sudija: Aleksandar Njegomirović (Prnjavor). Strijelci: 1:0 Grabovac (20), 2:0 Kukić (25), 2:1 Gostić (72). Žuti kartoni: Šavija, Rogić (Crni Vrh).

CRNI VRH: Račić, Grabovac, Šavija, Savičić, Dragoljić (od 33. Radić), Grujić, Arežina (od 90. Rogić), Kukić (od 67. Aulić), Ćetojević, Petrović, Ćoćkalo (od 90. Vukosavljević).

ŽELJEZNIČAR (D): Jovanović, Blagojević, Kovačević, Cvijanović, Hadžimujić, Josić, Čapru-Tate (od 88. Stevanović), Kurdić, Ilić, Drljić (od 60. Milačak), Gostić.

Dubrave : Borac