55.Međunarodni rukometni TV turnir šampiona "Doboj 2024": Al Ahli ubjedljivo savladao Slogu

Rukometaši Sloge nisu mogli da pruže otpor šampionu Afrike Al Ahliju. Poraženi su rezultatom 13:39.
Egipćani su diktirali svoju igru svoj ritam. Iz minuta u minut rešetali su mrežu golmana Sloge. Sloga je u prvom dijelu postigla samo pet golova. Na odmor Al Ahli odlazi sa vođstvom 19:5.
I u nastavku ista priča Ah Ali je postizao golove kao i transu. Nije davao ni promil šansi Slogi da postigne nešto više od 13 golova na utakmici. Na kraju teijum Al Ahlija 39:13.
Kod Al Ahlija Sami Omar je naefikasniji sa8 golova, dok je 7 dodao Radi Muhamed. U redovima Sloge kapiten Dušan Miličević postogao je 5 golova.

SLOGA - AL AHLI 13:39  (5:19)

Natkriveni stadion sportskih igara. Gledalaca: 800. Sidije: Nedim Arnautović i Aleksandar Jović (oba iz Tuzle). Delegat: Zvjezdana Nedić (Brčko). Sedmerci: Sloga 1(0), Al Ahli 5(5). Isključenja: Sloga 8, Al Ahli 2 minuta.
SLOGA: Milutin Bogdanović, Đorđe Ristić, Radomir Stojanović 2, Ilija Krajina, Jovan Janković, Aleksej Đekić, Vladan Marković 2, Nikola Stjepanović, Dario Đenadija 2, Pavle Đuričić 1, Luka Kulušić, Đorđe Radojčić, Dušan Miličević 5, Aljoša Karać, Đorđe Bosić, Akaki Patašuri, Andrej Lazić, Hasan Ikanović 1, Božidar Bajović. Trener: Dejan Vasilić.
AL AHLI: Abdul Rahman Hamid, Nabil Šarif 2, Mohsen Ramadan 2, Abdul Aziz Ihab 5, Radi Muhamed 7(1), Abdul Rahman Ali 2, Saif Hani 1, Abdul Rahman Taha, Ahmed Kairi 2, Sami Omar 8(4), Mohamed Salah, Ibrahim Al Masri, Muhamed Suleiman 1, Mohamed Magdi 2, Jaser Mohamed 3, Ahmed Adel 4, Muhamed Ibrahim, Omar Kaled. Trener: Mohamed Ibrahim.