Poluvrijeme za pamćenje Vlasenice

Vlasenica je stigla do petog trijumfa u šest mečeva na startu sezone drugoligaškog "Istoka".

Vlaseničani su savladali u gostima Jedinstvo iz Roćevića i to u sjajnom drugom poluvremenu. Nakon prvih 45 minuta domaći su imali 1:0 golom Ristića sa penala.

U drugom poluvremenu ipak potpuni preokret, pa na kraju i ubjedljiv trijumf Vlasenice za 16. bod u sezoni.

JEDINSTVO (R) - VLASENICA 1:4 (1:0)
Stadion Lugovi, Roćević
Gledalaca: 150
Sudija: Radoš Mihajlović (Bijeljina)
Strijelci: 1:0 Ristić 23p, 1:1 Kostić 58ag, 1:2 Matić 61, 1:3 Stupar 70, 1:4 Fehratović 82
Žuti kartoni: Mijatović, Petrović, N. Kovačević, TEšić, Majstorović (Vlasenica)

JEDINSTVO: Gotovac, Dar. Pisić, Dan. Pisić (od 30. Drašković), Ristić, Mičić (od 75. L. Milošević), Rosić (od 75. Alempić), Da. Milošević, Kostić, Dr. Milošević, M. Pisić, Damjanović (od 89. Savić)

VLASENICA: Drakulić, Tešić, Vidović, Matić, Petrović, N. Kovačević (od 84. Vuković), Stupar (od 86. Slijepčević), Mijatović, Fehratović, Tomić, M. Kovačević

Jedinstvo (B) 0 : 0 Proleter
Podrinje 1 : 3 Zadrugar
Guber 1 : 0 Rudar 1925
Glasinac 1936 0 : 3 Vlasenica
Drina HE 6 : 1 Mladost (G)