Sigurne pobjede Slavije protiv Mladosti

Pioniri i kadeti Slavije ugostili su danas na svom terenu Mladost iz Rogatice u utakmicama petog kola lige Republike Srpske grupa "jug", te slavili dvije pobjede od po 4:0.

U konkurenciji kadeta Mladost je odolijevala Slaviji prvo poluvrijeme. Na golu je OraÅ”anin bio siguran, ali je i on kapitulirao u 52. minuti, nakon čega je i izaÅ”ao iz igre, a Slavija je uspjela postići joÅ” tri gola. Mihailo Trifković je uÅ”ao u 51. minuti, odmah postigao i gol za 1:0, kasnije i joÅ” dva za hettrik, a jedan je dodao Damjan Koprivica.

Pioniri Slavije su slavili istim rezultatom, a do pobjede su doÅ”li golovima Simića, Babalja, Å ehovca i Popovića

REZULTATI I TABELA PIONIRI
REZULTATI I TABELA KADETI

SLAVIJA - MLADOST (R) 4:0 (1:0) PIONIRI
Pomoćni teren FK Slavija
Gledalaca: 40
Sudija: Damjan Koprivica (Istočno Sarajevo)
Strijelci: 1:0 Simić 23, 2:0 Babalj 42, 3:0 Šehovac 55, 4:0 Popović 61p
Žuti kartoni: -

SLAVIJA: Tatar, Sikima (od 52. Toskić), Đerić (od 36. Stojanović), Močević (od 36. Å ehovac), Mijović (od 36. Babalj), Topalović (od 36. Županc), Stanković (od 36. Milidrag), ToÅ”ić (od 36. Nedić), Avram (od 40. P. Trapara), Simić (od 36. Popović), Senić

MLADOST: Masal, Đokić, Planojević, Tanasković, Obradović, Džida, Andrić (od 53. Frganja), Jovičić (od 45. PeriÅ”ić), NeÅ”ković (od 53. Ujić), Zimonjić ,L. NeÅ”ković

SLAVIJA - MLADOST (R) 4:0 (0:0)
Sudija: Nikola Popovac (Istočno Sarajevo)
Strijelci: 1:0 Trifković 52, 2:0 Koprivica 61, 3:0 Koprivica 72, 4:0 Koprivica 76
Žuti kartoni: Jovanović (Mladost)

SLAVIJA: Kokot, TauÅ”an (od 64. Marčetić); Kuljanin, Timotija (od 66. Stupar), Andrić (od 41. Elez), Purković (od 56. Lale), Kuzman (od 51. Trifković), Stjepić (od 41. Radulović), Simić, Forcan (od 56. Papaz), Motika (od 41. Koprivica)

MLADOST: N. OraÅ”anin (od 54. Arbinja), Andrić (od 64. Glogovac), NeÅ”ković, Bojat (od 64. Pečenica), Planinčić, Marijanović, Jovanović, KariÅ”ik (od 54. Z. OraÅ”anin), Janković, Cvijetić (od 64. Limić)

Romanija 2 : 6 Glasinac 1936
Famos 1 : 1 Slavija
Drina HE 4 : 0 Mladost